Balkony

Strefa Balustrad

 

Balkony w Warszawie. Wykonujemy od wielu lat balkony szklane i zadaszenia balkonów i balkoników. Również balkony francuskie, które są bardzo popularne w Polsce a wciąż zyskują nowych zwolenników. W produkcji balkonów szklanych, używane jest szkło przezroczyste i barwione lub dymione. Elementy ze stali nierdzewnej, dopełniają piękna takiej balustrady, a dodatkowo dają gwarancję dużej żywotności i atrakcyjnego wyglądu bez względu na upływ czasu.

Dla kogo jest przeznaczony nasz produkt czyli szklana balustrada balkonowa? Szklany balkon to potoczna nazwa dowolnego balkonu czy wykuszu, w którym barierę bezpieczeństwa stanowi tafla klejonego i hartowanego szkła. Technika montażu szkła może mieć kilka rozwiązań. Najpopularniejsze z nich to montaż tafli szkła w profilu aluminiowym, a drugie bardzo popularne rozwiązanie to montaż na tzw. spigoty. Niekiedy podczas nietypowego zlecenia, stosujemy rozwiązania przygotowane we własnym zakresie i są to dość częste przypadki. Stosujemy wówczas spawanie stali nierdzewnej AISI 304, wyprofilowanej w odpowiedni dla nas sposób, czyli pod konkretne zlecenie.

Mamy w swojej historii wykonane setki takich balkonów szklanych. Od prostych zleceń na balkony francuskie, po duże balkony w willach prywatnych. Wykonaliśmy setki balkonów szklanych w blokach wielorodzinnych czy domkach szeregowych. Balkony z giętą szybą również mamy w swoim portfolio, a są to zlecenia skomplikowane ze względu na trudność uzyskania odpowiedniego promienia wygięcia szyby. Część naszych prac wykonanych przez ostatnie lata, możecie Państwo zobaczyć poniżej. Jest to mały wycinek tego co udało nam się wykonać przez okres prowadzenia działalności. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania. Doradzimy bezpłatnie.