Balustrady Loftowe można podsumować jednym zdaniem: metal wraca w wielkim stylu!

Strefa Balustrad - Balustrady Loftowe.

 

Strefa Balustrad — w zdecydowanej większości jesteśmy wykonawcą i producentem balustrad szklanych. To nasz sztandarowy produkt, który wykonujemy w Warszawie od wielu lat. Przez cały okres działalności firmy, co jakiś czas pojawiało się zlecenie na balustradę loftową (balustrada metalowa nawiązująca do czasów poprzedniej epoki — choć tutaj trzeba nadmienić, że nie ma dokładnej i sztywnej definicji loftu). Były to zlecenia pojedyncze a nawet marginalne. Jednak na przestrzeni lat, tych projektów wykonaliśmy bardzo dużo (zdjęcia powyżej). Całość robi duże wrażenie nawet na nas jako na wykonawcy — nie chwaląc się oczywiście :)  Jeśli znacie Państwo zasadę że trendy z przeszłości powracają co kilkadziesiąt lat, to balustrada loftowa (balustrada metalowa) jest tego idealnym przykładem.

Ostatnie dwa lata to sukcesywne zwiększanie zapytań o ten rodzaj balustrad. Obserwujemy rosnącą chęć inwestorów prywatnych na wykonanie takiej balustrady loftowej w nowo budowanym domu (lub wymiana starej balustrady na nową). Ale to nie tylko inwestycje prywatne, bo coraz więcej firm oraz placówek publicznych idzie za tym trendem. Idąc za głosem naszych klientów a co również oczywiste za chęcią rozbudowy naszej marki, wprowadziliśmy ten produkt na naszą stronę www, ułatwiając tym samym podjęcie decyzji o rodzaju produktu jaki do Państwa ostatecznie trafi. Tutaj należy jeszcze wspomnieć o aspekcie finansowym, mianowicie balustrada metalowa jest nieco tańsza od nowoczesnej balustrady szklanej. Przy dużej ilości metrów bieżących takiej balustrady, różnica w cenie jest zauważalna :)

Nasze balustrady loftowe wykonane są z metalu, który początkowo jest gięty i cięty (często również spawany) a następnie czyszczony i odtłuszczany specjalistycznymi preparatami. Następnie jest na element nanoszona powłoka lakiernicza. Transport balustrady loftowej odbywa się w całości lub w dzielonych częściach — w zależności od wielkości produktu i warunków które zastajemy na miejscu montażu. Balustradę loftową wykonać możemy w dowolnym kolorze RAL (najpopularniejszy kolor to czarny, ale mogą być również np. w kolorze złotym: zdjęcie nr. 146), a jej kształt ogranicza dziś tylko wyobraźnia i ilość środków finansowych jakie inwestor chce przeznaczyć na ten projekt. Jeśli chcą Państwo mieć u siebie jedną z tych pięknych balustrad które prezentujemy powyżej (lub macie pomysł na nowy projekt), to zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.