Balustrady szklane. Produkt, jakim jest szklana balustrada, w Warszawie i w całym województwie mazowieckim (firma znajduje się w Legionowie), wykonujemy od wielu lat. Projektując balustrady całoszklane, tworzymy ciekawe i oryginalne projekty, które z dumą prezentujemy w naszej galerii. Wszystkie materiały użyte w naszych pracach są wysokiej jakości (szkło, stal nierdzewna), co gwarantuje trwałość i solidność wykonanych balustrad. Wieloletnie doświadczenie oraz realizowane z pasją każde zlecenie, dają nam przekonanie, że będziecie Państwo zadowoleni z wykonanego przez nas projektu.

Balustrady Szklane

Strefa Balustrad

Czy poszukują Państwo solidnego i sprawdzonego wykonawcy? Z nazwą witryny Strefa Balustrad, wiąże się wiele usług i produktów, które wykonujemy. Są nimi:


balustrady szklane
balustrady samonośne
balkony szklane
schody dębowe

Nasza firma jest jednym z najstarszych producentów balustrad w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Zaczynaliśmy naszą przygodę (bo nasze początki należy nazwać „przygodą”) wiele lat temu. Produkt ten jakim jest balustrada szklana, nie był wówczas tak bardzo popularny i rozpowszechniony, a klientów zdobywało się głównie pocztą pantoflową. Dziś czasy bardzo się zmieniły, a nasz firma wykonuje kilkadziesiąt balustrad szklanych w roku. Również pod kątem dostępności materiałów dzisiejsze czasy biją na głowę poprzednią epokę. Ma to również doskonałe przełożenie dla klienta, którego dziś ograniczać może już tylko jego fantazja. Ilość dostępnych materiałów, ich kolor i kształt jest w zasadzie nieograniczona.

Do kogo kierujemy naszą ofertę? Jest ona przeznaczona dla osób budujących się, ale też dla osób chcących przeprowadzić renowację w swoim budynku. Najczęściej są to:

wymiana balustrady na schodach, wymiana balustrady na balkonie, montaż nowej balustrady na schodach, montaż nowej balustrady na balkonie, montaż balustrady na tarasie i inne. Jak można zauważyć, współpracujemy z osobami prywatnymi jak i z instytucjami, przy czym niekiedy są to nowe budynki lub domy, a niekiedy przeprowadzamy renowacje w już istniejących budynkach (np. schody i wymiana balustrady schodowej). Schody to nasz najczęstszy architektoniczny klient :)

Jakich materiałów używamy w produkcji naszych balustrad? Na uwagę zasługuje stal austenityczna AISI 304 (stal nierdzewna), która to stal jest odporna na korozje (dzięki zawartości chromu na poziomie minimum 18%). Jest to niemagnetyczna stal, która jest obrabiana na zimno. Ma doskonałe właściwości w każdym przedziale temperatur, co sprawia, że doskonale sprawdza się nie tylko wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz, gdzie narażona jest na duże zmiany temperatur w przedziale całego roku.

Szkło używane do naszych szklanych balustrad również jest szeroko dostępne. Jego grubość, kształt (gięte, wycinane itd.) nie ma dziś żadnych ograniczeń. Również hartowanie szkła i jego klejenie odbywa się dziś na bieżąco i nie nastręcza żadnych problemów. To wszystko powoduje, że produkcja balustrad ze szkła stała się przyjemnością, a same balustrady szklane zdobywają masę wielbicieli w całym kraju.